Скачайте сайт на андроід смартфон

Ми на YouTube

Допоможіть нам

Ми в контакті

Розсилка новин

Про наш фонд

"Наш фонд і наш сайт - для допомоги дітям - сиротам, хворим дітям і всім нужденним. Якщо Ви заглянули на fdl.net.ua - значить, є надія на те, що Вам не байдужа доля хворих дітей, які потребують медичної допомоги, а також дітей, які залишилися без піклування, позбавлених такого простого і необхідного, як турбота і тепло батьківських рук."

Фонд Добрих Людей


З чого все починалося ..- "У нас залишилося від 10 до 20 років щоб змінити нашу країну, наш світ на краще. Сьогодні - це НАШ М І Р, а через 20 років він буде належати нашим дітям, тому що вони будуть молодше, швидше, активніше і здоровіше нас. Я хочу в 50 - 60 років пишатися своєю країною і говорити: "Так життя ми проживали не дарма, ми зробили цей світ добрішим і кращим" Пишатися собою і своїми досягненнями, а не сидіти на пенсії на лавочці і скаржитися на життя ..., яке ти просто прожила не зробивши нічого для інших! Прокинься, сьогодні твій час! Завтра не настане ніколи!"

Група в контакті

Середа Карина Анатоліївна
Генеральний директор і засновник фонду "Фонд Добрих Людей"


Ми допомагаємо дітям просто тому, що ми можемо. У нас немає можливості врятувати весь світ і допомогти усім хто того потребує. Але в наших силах потурбуватися про дітей, які поруч. Під опікою нашого Благодійного Фонду знаходиться декілька десятків дитячих установ в різних містах України, яким ми надаємо посильну допомогу. Наш Благодійний Фонд реалізує проекти, націлені, передусім, на особову реабілітацію і соціальну адаптацію вихованців дитячих будинків.

З недавнього часу ми розвиваємо новий напрям - допомога дітям з важкими захворюваннями, вимушеним боротися за своє життя.

Офіційний канал фонду "Фонд Добрих Людей"

Бурлаченко Тіна Петрівна
Засновник фонду "Фонд Добрих Людей"


Є такі люди, їх називають "один на мільйон", для яких не існує слова "неможливо", для яких важливо залишити слід в життя, для яких слова Честь, Совість, Дружба не пустий звук. Вони успішні і готові навчати успіху інших. Саме такою людиною є Юрій Свобода, саме його геніальні ідеї допомоги людям ми утілюємо в життя!


Свобода Юрій
Добродійник


- "Усе своє життя хотілося знайти справу, яка приносила б користь оточенню. Знайти Людей, з якими не страшно починати щось нове. Адже такого поняття як Добродійність не було на нашій землі більше 80-ти років! Завдяки роботі з Фондом я можу реалізувати своє прагнення допомагати людям і робити це професійно.

Так, ми молоді! Так, ми тільки починаємо! Та все ж хочеться Своїм прикладом показати, що добродійність - це не просто дія випадково, а стиль життя. Показати не словом, а справою, що честь, достоїнств­о, любов до ближнього, доброта - це не пустий звук. Я буду щасливий якщо завдяки нашій роботі декілька дитячих сердечок битиметься довше, а очі їх батьків світитимуться від радості. Адже здоров'я і життя наших дітей - це найголовніше! Діти - це наше продовження! Чужих дітей не буває! Чужого горя не буває! Якщо ми усі цього не зрозуміємо - у нас не буде майбутнього. А навіщо тоді жити."

Група в контакті

Бурлаченко Олександр Леонідович
Добродійник


- "Сійте всюди добро і любов, і ви побачите із здивуванням, що не лише принесете щастя іншим людям, але і вам відплатиться сторицею."


Повар Юрій Андрійович
Керівник Вінницького представництва фонду "Фонд Добрих Людей"


- "Перше відвідування дитячого інтернату № 2 у складі ініціативної групи у вересні 2012, спілкування з дітками, їх міцні обійми і те, як вони тягнуться до спілкування. І маленька дівчинка, яка не хотіла відпускати мене після заходу. Так для мене починалася діяльність, завдяки якій пізніше виник Фонд Добрих Людей. І саме тоді прийшло розуміння, що якщо хоч один раз в день тобі сказали спасибі або посміхнулися, то день прожитий з користю для світу, що оточує нас. А це, як я вважаю, і є те, заради чого ми живемо. І саме від нас залежить, яким буде світ, в якому жити нашим дітям!!! Адже якщо не ми, то хто??? Поділися посмішкою своєю і вона до тебе ще не раз ще вернеться!!!"

Група в контакті

Прохоренко Володимир Миколайович
Адміністратор представництва в Харкові фонду "Фонд Добрих Людей"


- "Благодійність - це позиція обовязкова для кожного з нас, тому Ми зможемо змінити цей світ на краще,Ми зможемо розкрасити кольорами наші будні і Ми ті,які дарують проміння надії кожному. Хто як не ми!!! Коли як не сьогодні..."


Павло Бойко
Керівник представництва "Фонд Добрих Людей" м.Тернопіль


Для когось досягти успіху це купити лімузин або хаммер. Для когось досягти внутрішньої гармонії, злитися з середовищем, отримувати задоволення від життя, своєї потрібності, усвідомлення своєї значущості, розуміння мети свого життя. Моя задача міняти життя людей в кращу сторону... можна говорити: "Але ж усіх не врятуєш, усім не допоможеш, я не зможу забезпечити усім гідне дитинство". Але згадаєте притчу про морські зірки, викинуті на берег. Маленьке хлопченя бігало по пляжу і кидало деякі назад в море. Тисячі і тисячі при цьому все ще залишалися на березі. І хлопченяті сказали: "Що ж ти робиш? Це усе марно. ти не зможеш врятувати усіх! Так, усіх не врятую, але мені ж вдалося врятувати деяких". Ми можемо врятувати одного. Хоч би одного. А хтось інший врятує іншого. Хтось врятує декілька. І разом ми зможемо врятувати багатьох. І я в це вірю.


Наталія Цибулько
Керівник представництва "Фонд Добрих Людей" м.Мелітополь


Благодійний фонд - це мій черговий крок на шляху до зміни суспільства. Разом з ним я намагаюсь нести людям ідею, що допомагати іншим - просто. Важливо знати, що твоя доля не байдужа іншим людям і, якщо ти потрапиш в складну ситуацію - тобі обов"язково допоможуть. Вірю, що разом з фондом зможу допомогти не одній дитині та змінити не одну долю на кращу.


Юрій Дмитренко
Добродійник


Істинне милосердя - це бажання приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду.


Шарапанюк Інна Іванівна
Керівник представництва "Фонд Добрих Людей" м.Житомир


- "В істинному зміст і благодійність як співчутлива допомога з"являється разом із християнством, тому що християнство проповідує любов до Бога та любов до ближнього.Благодійність настільки захоплююча, що хочемо попередити тих, хто ще не зробив для себе це нормою поведінки. Будьте обрежені! Задоволення від цієї дії таке сильне, що легко може призвести до звикання та залежності.Дуже багато людей думають, що вони не можуть зараз займатися благодійністю, тому, що зараз вони не досить заможні або з інших причин. Я вважаю, що це всього лише питання рішення."


Андрій Костельний
Добродійник


"Благодійність - це змога віддати часточку своєї душі, наситити життя любов'ю і теплом. І лише вірячи в це, можна дійсно змінити долю на краще, не лише свою, а долю кожного, хто відкритий для цього."


Соколікова Юлія Сергіївна
Добродійник