Про наш фонд

"Наш фонд і наш сайт - для допомоги дітям - сиротам, хворим дітям і всім нужденним. Якщо Ви заглянули на fdl.net.ua - значить, є надія на те, що Вам не байдужа доля хворих дітей, які потребують медичної допомоги, а також дітей, які залишилися без піклування, позбавлених такого простого і необхідного, як турбота і тепло батьківських рук."

Фонд Добрих Людей


З чого все починалося ..Ми допомагаємо дітям просто тому, що ми можемо. У нас немає можливості врятувати весь світ і допомогти усім хто того потребує. Але в наших силах потурбуватися про дітей, які поруч. Під опікою нашого Благодійного Фонду знаходиться декілька десятків дитячих установ в різних містах України, яким ми надаємо посильну допомогу. Наш Благодійний Фонд реалізує проекти, націлені, передусім, на особову реабілітацію і соціальну адаптацію вихованців дитячих будинків.

З недавнього часу ми розвиваємо новий напрям - допомога дітям з важкими захворюваннями, вимушеним боротися за своє життя.

Офіційний канал фонду "Фонд Добрих Людей"

Бурлаченко Тіна Петрівна
Засновник фонду "Фонд Добрих Людей"


- "У нас залишилося від 10 до 20 років щоб змінити нашу країну, наш світ на краще. Сьогодні - це НАШ М І Р, а через 20 років він буде належати нашим дітям, тому що вони будуть молодше, швидше, активніше і здоровіше нас. Я хочу в 50 - 60 років пишатися своєю країною і говорити: "Так життя ми проживали не дарма, ми зробили цей світ добрішим і кращим" Пишатися собою і своїми досягненнями, а не сидіти на пенсії на лавочці і скаржитися на життя ..., яке ти просто прожила не зробивши нічого для інших! Прокинься, сьогодні твій час! Завтра не настане ніколи!"


Середа Карина Анатоліївна
Засновник та Генеральний директор фонду "Фонд Добрих Людей"


Є такі люди, їх називають "один на мільйон", для яких не існує слова "неможливо", для яких важливо залишити слід в життя, для яких слова Честь, Совість, Дружба не пустий звук. Вони успішні і готові навчати успіху інших. Саме такою людиною є Юрій Свобода, саме його геніальні ідеї допомоги людям ми утілюємо в життя!


Свобода Юрій
Добродійник


- "Усе своє життя хотілося знайти справу, яка приносила б користь оточенню. Знайти Людей, з якими не страшно починати щось нове. Адже такого поняття як Добродійність не було на нашій землі більше 80-ти років! Завдяки роботі з Фондом я можу реалізувати своє прагнення допомагати людям і робити це професійно.

Так, ми молоді! Так, ми тільки починаємо! Та все ж хочеться Своїм прикладом показати, що добродійність - це не просто дія випадково, а стиль життя. Показати не словом, а справою, що честь, достоїнств­о, любов до ближнього, доброта - це не пустий звук. Я буду щасливий якщо завдяки нашій роботі декілька дитячих сердечок битиметься довше, а очі їх батьків світитимуться від радості. Адже здоров'я і життя наших дітей - це найголовніше! Діти - це наше продовження! Чужих дітей не буває! Чужого горя не буває! Якщо ми усі цього не зрозуміємо - у нас не буде майбутнього. А навіщо тоді жити."

Група в контакті

Бурлаченко Олександр Леонідович
Добродійник


- "Сійте всюди добро і любов, і ви побачите із здивуванням, що не лише принесете щастя іншим людям, але і вам відплатиться сторицею."


Повар Юрій Андрійович
Керівник Вінницького представництва фонду "Фонд Добрих Людей"


- "Перше відвідування дитячого інтернату № 2 у складі ініціативної групи у вересні 2012, спілкування з дітками, їх міцні обійми і те, як вони тягнуться до спілкування. І маленька дівчинка, яка не хотіла відпускати мене після заходу. Так для мене починалася діяльність, завдяки якій пізніше виник Фонд Добрих Людей. І саме тоді прийшло розуміння, що якщо хоч один раз в день тобі сказали спасибі або посміхнулися, то день прожитий з користю для світу, що оточує нас. А це, як я вважаю, і є те, заради чого ми живемо. І саме від нас залежить, яким буде світ, в якому жити нашим дітям!!! Адже якщо не ми, то хто??? Поділися посмішкою своєю і вона до тебе ще не раз ще вернеться!!!"

Група в контакті

Прохоренко Володимир Миколайович
Адміністратор представництва в Харкові фонду "Фонд Добрих Людей"


Для когось досягти успіху це купити лімузин або хаммер. Для когось досягти внутрішньої гармонії, злитися з середовищем, отримувати задоволення від життя, своєї потрібності, усвідомлення своєї значущості, розуміння мети свого життя. Моя задача міняти життя людей в кращу сторону... можна говорити: "Але ж усіх не врятуєш, усім не допоможеш, я не зможу забезпечити усім гідне дитинство". Але згадаєте притчу про морські зірки, викинуті на берег. Маленьке хлопченя бігало по пляжу і кидало деякі назад в море. Тисячі і тисячі при цьому все ще залишалися на березі. І хлопченяті сказали: "Що ж ти робиш? Це усе марно. ти не зможеш врятувати усіх! Так, усіх не врятую, але мені ж вдалося врятувати деяких". Ми можемо врятувати одного. Хоч би одного. А хтось інший врятує іншого. Хтось врятує декілька. І разом ми зможемо врятувати багатьох. І я в це вірю.


Наталія Цибулько
Вихователь, організатор дитячих свят і заходів фонду м Мілітополь


Истинное милосердие - это желание приносить пользу другим людям, не думая о вознаграждении.


Шарапанюк Інна Іванівна
Вихователь, організатор дитячих свят і заходів фонду м


Благотворительность - это возможность отдать частицу своей души, насытить жизнь любовью и теплом. И только веря в это, можно действительно изменить судьбу к лучшему, не только свою, а судьбу каждого, кто открыт для этого.


Соколікова Юлія Сергіївна
Добродійник