Скачайте сайт на андроід смартфон

Ми на YouTube

Допоможіть нам

Ми в контакті

Розсилка новин

16 квітня довірені особи благодійного фонду «Фонд добрих людей» відвідали Тернопільський притулок для неповнолітніх,що знаходиться на вул.Стрімка, 7.


Насичена програма, яку привезли волонтери, наділила безмежною радістю цих чудових малюків . Цікаві розвиваючі ігри дозволили дітям виграти потрібні їм подарунки .

«Дуже приємно, що є люди з щирими серцями ,які допомагають втілити в життя подібні візити у сиротинці . Особливо вдячні представнику компанії «Svitla Systems» Миколі Борисюку за щиру допомогу. Наші двері завжди відкриті для тих, у кого є бажання бути доброю людиною , тож приєднуйтеся»,- каже керівник Тернопільського відділення благодійного фонду «Фонд добрих людей».

«Сьогодні я вперше побував на благодійній акції в дитячому будинку. Бачити ці щасливі, радісні обличчя - це найбільший дар, який вони можуть принести нам. Дітки незрівнянні, щирі та відкриті для спілкування. Також приємною несподіванкою став концерт, який вони влаштували для нас. Окремо хочу висловити подяку БФ "Фонду добрих людей" в організації та проведенні акції. Ви молодці», - підсумував представник компанії «Svitla Systems» Микола Борисюк.


На головну

Поділитись :