Скачайте сайт на андроід смартфон

Ми на YouTube

Допоможіть нам

Ми в контакті

Розсилка новин

7 квітня представники благодійного фонду у Тернополі долучились до акції «День здоровя»


Протягом трьох годин студенти медуніверситету вимірювали тиск, визначали рівень цукру в крові, перевіряли зір. Також майбутні лікарі навчали тернополян, як правильно наклади джгут, надавати першу медичну допомогу, а також вчили, як правильно чистити зуби.

«Наша компанія завжди готова підтримувати та фінансувати подібні заходи де є пропаганда здорового способу життя»- зазначив представник компанії «Svitla Systems» Микола Борисюк

Чимала черга зібралась біля стенду, де розповідали про серцеві хвороби. З’ясувалось, що від серцево-судинних захворювань українці помирають у 4 рази частіше, аніж жителі інших європейських країн.

«Кардіологічний гурток на базі ТДМУ існує лише рік, але за цей час студенти напрацювали програму профілактики серцево-судинних захворювань. Власне її і презентуємо сьогодні у рамках акції «Здорове серце України». Наші студенти вимірюють тиск, розповідають про спеціальні дієти для «сердечників», за допомоги спеціальної техніки – визначають надлишкову вагу тощо», - розповіла наставник кардіологічного гуртка та доцент кафедри медичної реабілітації Лариса Левицька.


На головну

Поділитись :