Скачайте сайт на андроід смартфон

Ми на YouTube

Допоможіть нам

Ми в контакті

Розсилка новин

Напередодні свята дітям з особливими потребами у Тернополі влаштували справжню казку


Новорічне свято для дітей з особливими потребами влаштували у Тернополі. Організаторами заходу є Олена Коваль та вчитель-психолог Іванна Вознюк, яка займається з дітками з особливостями розвитку і адаптовує їх до навколишнього середовища.

— Новорічні свята для кожного з нас — це час, коли ми поринаємо у дитинство, де можливі чудеса. Є діти, які як ніхто інший потребують дива. "Дива трапляються" — назва новорічного свята, де дітки з особливими потребами мали можливість відчути казку, побачити Миколая, а також взяти участь у захоплюючому шоу, — розповідає мама хлопчика з особливими потребами Олена Коваль.

У святі взяло участь близько 35 дітей з різними порушеннями. Малеча мала можливість погратись, познайомитись із казковими персонажами та поспілкуватись із однолітками.

— Даний захід — це приклад сили духу та незламності батьків дітей із особливими потребами. У непростий час та у неадаптованих умовах в Україні для людей із різними групами інвалідності — знаходяться сміливці, які рухаються вперед до мрій, створюють дітям казку та щасливе дитинство. Велике дякую кожній людині, котра долучилась до цього свята. — розповів громадський активіст Ігор Костюк.


На головну

Поділитись :