Скачайте сайт на андроід смартфон

Ми на YouTube

Допоможіть нам

Ми в контакті

Розсилка новин

Потребують Вашої допомоги!ПрiзвищеДопоможiть!

Гунченко Дмитрій, 24.09.2013р.н., Житомир

Я, мама Гунченко Дмитрія. У жовтні 2017 року Дімі поставили діагноз – нейробластома межистіння IVст. з метастазами в лімфовузли та кістковий мозок. Діма пройшов 4 блоки хіміотерапії. У лютому 2018р. йому видалили пухлину заднього середостіння в Національному інституті раку м.Київа. Після цього було проведено ще 2 блоки хіміотерапії та трансплантацію стовбурових клітин.

Після високодозної хіміотерапії у Димульки виявили гепатит В, який ми зараз лікуємо. Також потрібно пройти обстеження радіоактивним йодом, яке в Україні не проводять. Наразі вирішуємо питання про обстеження за кордоном.

Звертаюся до всіх небайдужих людей з проханням допомогти вилікувати сина Дмитрика.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв:

Допоможiть!

Оскома Варвара, 17.12.2011г.р, Мелитополь, Запорожская обл.

Фонд уже зібрав і передав 2000 грн

Диагноз - тотальний виразковий коліт(тотальный язвенный колит)

Мой ребенок, Оскома Варвара Витальевна, болеет с двух лет. Только сейчас ей поставили диагноз – тотальный язвенный колит тяжелой формы второй степени и проблемы с желудком – хронический эрозированый гастродуоденит.

Варваре требуется постоянное лечение и специальное питание.

Прошу неравнодушных людей помочь нашему горю, т.к. семья многодетная и средств на лечение дочери не хватает. Пожалуйста, не дайте нашему солнышку погаснуть. Очень буду благодарна за оказанную помощь.


Реквізити для допомоги:
Для оказания помощи и проверки личных данных Вы можете связаться с ближайшим представителем фонда в разделе.контакты http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв:

Допоможiть!

Мовчанюк Аріна 23.12.2014р.н., м.Коростишів, Житомирської обл.

Фонд уже зібрав і передав 6000 грн

Моя донька – Мовчанюк Аріна хворіє на рідкісне нейродегенеративне, генетично обумовлене захворювання – нейрональний цероїд ліпофусциноз ІІ типу. Дитина спостерігається в Центрі орфанних захворювань НДСЛ «ОХМАТДИТ». Діагноз встановлений в серпні 2016 року. За час спостереження стан Аріни залишався стабільним до січня 2018р., коли відбувся перший судомний напад. З січня по серпень 2018р. відмічалося 8 епізодів судом, після яких появились прояви атактичного синдрому(невпевнена хода), що зменшуються за 2-3 дні після нападу.

За рекомендаціями Центру орфанних захворювань НДСЛ «ОХМАТДИТ» 28.02.2018р. Аріні зроблена операція – постановка резервуара Оммайя в Державній установі «Інститут нейрохірургії ім.. акад..А.П.Ромоданова НАМН України».

Моя Аріна єдина дитина в Україні, яку ще можна врятувати.

Необхідно 2 рази на місяць введення препарату замісної ензимотерапії (виробник США). Нас погодились взяти на лікування до італійської клініки Bambino Gesu(Рим). Річний курс лікування коштує 54000євро. Лікування пожиттєве.

Звертаюсь до всіх небайдужих людей з проханням подарувати моїй доньці шанс на життя.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв: