Потребують Вашої допомоги!ПрiзвищеДопоможiть!

Чепелев Михайло, 09.12.2011 г.р., Харків

Фонд уже зібрав і передав 15200 грн

Михайло народився раніше очікуваного терміну на 33-му тижні.

Під час пологів трапилася киснева недостатність головного мозку та пологова травма, у зв’язку з чим півтора місяці знаходився в лікарні. У віці одного року йому був поставлено діагноз – ДЦП та спастичний тетрапарез. Зараз Михайлику 9 років. Його стан дозволяє сподіватися на те, що він зможе ходити самостійно. Але цього можливо досягнути лише за допомогою регулярних реабілітаційних курсів. Михайлик навчається в спецшколі для дітей з вадами. Він щодня пізнає щось нове, радіє кожній миті життя. А ще Михайлику подобається їзда на конях. По можливості ми проходимо курс реабілітації в іпоцентрі «Паросток життя», після чого значно покращується стан його здоров’я. Зараз ми збираємо кошти на ще один такий курс реабілітації.

Дякую кожному та всім небайдужим.

З повагою – мама Антоніна.

Дорогие друзья, поддержите, отзовитесь. Я, мама особенного ребенка Чепелева Миши.

Миша родился в 2011 году, раньше срока, на 33-ей неделе. Пять дней он находился в реанимации, после был отправлен на лечение в перинатальный центр г. Харькова.

Мы постоянно проводим различные упражнения и необходимые процедуры для улучшения его состояния. Также мы ездим на курсы реабилитации в Международную клинику восстановительного лечения в г. Трускавец, в санаторий «Хаджибей» в Одесской области, которые дают хорошие результаты.

После прохождения первого курса реабилитации в Иппоцентре «Росток жизни» (Харьковская область), Миша научился немного контролировать свое тело.

В декабре 2019 года Мише будет 8 лет и он все еще не умеет ползать и самостоятельно сидеть. У него ДЦП: спастический тетрапарез, гиперкинетический синдром, системное недоразвитие речи.

Сейчас мы нуждаемся в сборе средств 32000,00 гривен до 26 марта 2020 года для прохождения реабилитации в Иппоцентре «Росток жизни».

Просим вашей помощи. Это тот самый случай, когда вы делаете добро!

С уважением, мама Чепелева Миши.


Реквізити для допомоги:

Телефони батькiв:

Допоможiть!

Сидоренко Ніколас, 18.04.2019 р.н., Харків

Фонд уже зібрав і передав 17450 грн

Я. Сидоренко Інна МиколаЇвна, мама Сидоренко Ніколаса, звертаюсь до вас за допомогою. Прошу допомогти спасти мого сина. Він народився з важким пороком розвитку – атрезія стравоходу. В Україні було зроблено сім невдалих операцій з таким діагнозом. У нас з`явилась можливість зробити операцію за кордоном в клініці Bambino Gesu ( Італія), але вартість операції для мене дуже велика – 35 тис.євро.

Звертаюсь до всіх небайдужих людей – допоможіть врятувати мого сина Ніколаса.

Низький уклін всім добрим людям.

Я, мама Сидоренко Ніколаса, звертаюсь до «Фонду Добрих Людей» за підтримкою.

У мене народилась дитина з вродженою вадою – атрезія стравоходу. З перших днів життя Николас був прооперований для виведення гастростоми і езофагостоми.

З дев’яти місяців лікуємось в «ОХМАТДИТі». Дитині зробили 7 оперативних втручань для збереження власного стравоходу, але, на превеликий жаль, шви розійшлися і вся їжа пішла у легені. Дитину поклали у реанімацію і вивели дренажи для того, щоб очистити легені. Тепер йому знову потрібна операція. Прошу вашої допомоги на лікування та операцію моєму синочку.

З повагою, мама Сидоренко Інна.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв: