Скачайте сайт на андроід смартфон

Ми на YouTube

Допоможіть нам

Ми в контакті

Розсилка новин

Потребують Вашої допомоги!ПрiзвищеДопоможiть!

Хлебников Даниил, 02.03.2018 г.р., Дергачи, Харьковская область

Фонд уже зібрав і передав 9400 грн

Диагноз: двусторонний рефлюксуючий мегауретер, рефлюкс-нефропатия, нейрогенный мочевой пузырь, хронический вторичный пиелонефрит.

Я, мама двух деток: дочка девяти лет и сын 2,5 годика. Воспитываю их одна. У Дани врожденная патология мочевыделительной системы и хронический пиелонефрит. В октябре 2018 года ему сделали первую операцию – вывели стомы с двух сторон, т.к. сам он не мог писать. В 2020 году Дане сделали три операции – в январе, июле и августе. Во время четвертой операции трубочку вывели из почки. Как долго он будет с ней, врачи сказать не могут. Даня нуждается в постоянном лечении, поэтому я обращаюсь за помощью.

С уважением, мама Елена.


Реквізити для допомоги:
Для оказания помощи и проверки личных данных Вы можете связаться с ближайшим представителем фонда в разделе.контакты http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв:

Допоможiть!

Сидоренко Ніколас, 18.04.2019 р.н., Харків

Фонд уже зібрав і передав 7950 грн

Я, мама Сидоренко Ніколаса, звертаюсь до «Фонду Добрих Людей» за підтримкою.

У мене народилась дитина з вродженою вадою – атрезія стравоходу. З перших днів життя Николас був прооперований для виведення гастростоми і езофагостоми.

З дев’яти місяців лікуємось в «ОХМАТДИТі». Дитині зробили 7 оперативних втручань для збереження власного стравоходу, але, на превеликий жаль, шви розійшлися і вся їжа пішла у легені. Дитину поклали у реанімацію і вивели дренажи для того, щоб очистити легені. Тепер йому знову потрібна операція. Прошу вашої допомоги на лікування та операцію моєму синочку.

З повагою, мама Сидоренко Інна.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв:

Допоможiть!

Калюжний Дмитро, 23.04.2010 р.н., Мелітополь

Фонд уже зібрав і передав 11200 грн

Коли моєму сину Дмитрику було шість років, він захворів – саркома Юінга. Перша операція проведена в 2016 році – відкрита біопсія пухлини. В 2017 р.– резекція правої великогомілкової кістки. В 2018 р. – відкрита біопсія в-3 правої великогомілкової кістки. 12.03.2019р. – ревізія зони дефекту проксимального відділу правої великогомілкової кістки. Кісткова аутопластика іпсілатеральною малогомілковою кісткою на судинній ніжці. В березні 2020 р. Дмитро проходив обстеження та лікування в Інституті патології хребта та суглобів імені проф.М.І.Ситенка НАМНУ.

Прошу допомоги на операцію моєму сину Калюжному Дмитру, який намагається побороти свою хворобу вже чотири роки.

З повагою, Калюжний Сергій Володимирович.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв: