Скачайте сайт на андроід смартфон

Ми на YouTube

Допоможіть нам

Ми в контакті

Розсилка новин

Потребують Вашої допомоги!ПрiзвищеДопоможiть!

Косянчук Іван 09.04.2012 р.н.,
Новоград-Волинський

Все почалося з того, що наш хлопчик зненацька захворів. Це сталося у лютому 2016 року. При обстеженні виявили поліпи в кишківнику та прямій кишці. Їх відразу було видалено 11.02.2016 р. в дитячій обласній лікарні м. Житомира. Операція була нескладна, тому нас виписали на наступний день. Але сталося невиправне – вдома стан дитини погіршився і ми знову потрапили до лікарні. Лише на четверту добу виявили, що у дитини перфорація кишківника, перитоніт.

Знову була проведена операція в обласній лікарні 14.02.2016 – лапаротомія, резекція частини сальника з ушиванням дефекту сигмовидної кишки з приводу перфорації сигмовидної кишки, перитоніту. Надії на життя не було, але ми надіялися. Стан дитини покращився на восьмий день. Після виписки з лікарні стан дитини не покращився і ми звернулися в «ОХМАТДИТ». Там нас спостерігали півтора роки. Після обстеження в ДУ «ІПАГ НАМН України» м. Києва у червні 2017р. у дитини виявили пухлину сигмовидної кишки. Була зроблена ще одна операція 15.06.2017р. – лапоротомія резекції частини сигмовидної кишки зі стенозом, виведенням кінцевої сигмостоми. Затрати були великі, але заради дитини ми готові були на все, на довгі місяці лікування та реабілітації. Була виведена сигмостома, яку потрібно було з часом закрити. І знову потрібні великі кошти.

31.01.2018р. нам знову зробили операцію – закриття сигмостоми методом формування сигмо-сигмо анастомозу кінець в кінець. І знову довгі місяці лікування та реабілітаці, дієта, спеціальне харчування і кожні три місяці обстеження і контроль в ДУ «ІПАГ НАМН України» м. Києва.

Всіх небайдужих до нашої біди людей просимо фінансової допомоги в лікування нашого хлопчика. Будемо щиро вдячні вам.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв:

Допоможiть!

Стафій Артем 2 роки, м. Житомир

Мій синочок народився з вродженою вадою серця, після перенесених п’яти операцій на серці, та довготривалій гіпоксії головного мозку ми побачили, що Артемчик втратив зір. Невтішні діагнози та прогнози лікарів були такими, що він буде сліпим. Але ми не здалися, почали шукати ліки та лікарів, які б не відмахувалися від нас, а допомогли повернути зір.

І Артемчик став самостійно повзати та орієнтувати, зараз ми ходимо за ручку та бігаємо разом з мамою, граємося разом з іншими дітками в дворі. Спочатку ми кололи парабульбарно уколи для відновлення роботи бічних зорових нервів, так як центральні очні нерви у нас атрофовані, капали каплі для покращення функцій дистрофічнозміненої сітківки очей та судин, але виникали все нові та нові проблеми. Зіниці Артемчика вразила катаракта, прийшлося робити операції з заміни кришталика на обох очах, але пройшов час і знову в нас виникла вторинна катаракта. Все ця боротьба за зір потребує не тільки терпіння але й значних коштів, наша родина, весь час надавала нам фінансову підтримку, але і їх можливості обмежені. Ми змушені звернуся до усіх небайдужих людей про допомогу.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв: