Скачайте сайт на андроід смартфон

Ми на YouTube

Допоможіть нам

Ми в контакті

Розсилка новин

Потребують Вашої допомоги!ПрiзвищеДопоможiть!

Калюжний Дмитро, 23.04.2010 р.н., Мелітополь

Мій син Калюжний Дмитро хворіє з травня 2016 року – Саркома Юінга.

Перша операція була проведена 07.10.2016 р. – відкрита біопсія пухлини. В квітні 2017 року проведена операція – резекція правої великогомілкової кістки. До квітня 2018 року Дмитро проходив лікування в Національному інституті раку.

27.04.2018 року знову проведена операція - відкрита біопсія в-3 правої великогомілкової кістки. Зараз Дмитро готується ще до однієї операції.

Прошу надати грошову допомогу на лікування мого сина Дмитра.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв:

Допоможiть!

Кузьменко Климентий, 04.09. 2013 г.р, Харьков

Фонд уже зібрав і передав 1000 грн

Мой ребенок, Кузьменко Климентий, 2013г.р. инвалид детства. Диагноз – двухсторонняя сенсоневральная хроническая тугоухость 4 степени – глухота. С трех лет он носил самые мощные слуховые аппараты, в которых учился слышать и говорить. Каждый звук и каждое слово давались с огромным трудом, ведь аппараты компенсировали лишь 40% слуха.

Клим нуждается в кохлеарной имплантации. Это современный метод компенсации слуха. Мы прооперировали одно ушко по государственной программе, но второе мы должны сделать за свой счет. Это единственный выход и единственное решение проблемы. Именно два ушка – полноценный слух! Операция нужна сегодня, точнее – вчера! Только с двумя ушками Клим сможет пойти в массовую школу.

Нашему сыну уже 5 лет. После операции понадобиться период для реабилитации. Времени у нас совсем нет. Сумма операции 26000 долларов. Сами мы эту сумму не осилим. И мы очень просим вас помочь.


Реквізити для допомоги:
Для оказания помощи и проверки личных данных Вы можете связаться с ближайшим представителем фонда в разделе.контакты http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв:

Допоможiть!

Гунченко Дмитрій, 24.09.2013р.н., Житомир

Фонд уже зібрав і передав 4000 грн

Я, мама Гунченко Дмитрія. У жовтні 2017 року Дімі поставили діагноз – нейробластома межистіння IVст. з метастазами в лімфовузли та кістковий мозок. Діма пройшов 4 блоки хіміотерапії. У лютому 2018р. йому видалили пухлину заднього середостіння в Національному інституті раку м.Київа. Після цього було проведено ще 2 блоки хіміотерапії та трансплантацію стовбурових клітин.

Після високодозної хіміотерапії у Димульки виявили гепатит В, який ми зараз лікуємо. Також потрібно пройти обстеження радіоактивним йодом, яке в Україні не проводять. Наразі вирішуємо питання про обстеження за кордоном.

Звертаюся до всіх небайдужих людей з проханням допомогти вилікувати сина Дмитрика.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв: