Скачайте сайт на андроід смартфон

Ми на YouTube

Допоможіть нам

Ми в контакті

Розсилка новин

Потребують Вашої допомоги!ПрiзвищеДопоможiть!

Івін Кіріл , 07.03.2018 р.н. , Житомир

Діагноз - вроджена циклічна нейтропенія.

У березні 2018 року народився мій синок Кіріл і все було добре, але в 6 місяців він тяжко захворівми і постійно перебували в лікарні. Лікування не допомогало.

В лютому 2019 року нас госпіталізували в онкогематологічне відділення ЖОДКЛ на обстеження. Нам провели 2 трепанобіопсії кісткового мозку, молекулярно-генетичні та цитогенетичні обстеження. Тричі консультовані на кафедрі дитячої імунології та дитячих інфекційних хвороб НМАПО ім.П.Л.Шупіка в м.Київ. Відправили аналізи в клініку INVITAЕ в США, чекаємо на відповідь.

На сьогоднішній день нам призначили колоностимулюючу терапію, а саме препарат Граноцит34 для підтримки імунітету дитини. Колоти ми повинні кожен день пожиттево(ціна 2200,00грн. і вистачає на 2 укола). Без нього показники крові критично падають і ми повинні постійно носити маску на лиці для захисту від інфекції.

Я щаслива мама і не могла подумати, що біда торкнеться мого синочка і я змушена буду просити допомоги у всіх небайдужих людей.

Ваша допомога для нас із синочком важлива і дає надію жити без медичної маски.

З повагою, мама Кіріла - Марія.


Реквізити для допомоги:

Телефони батькiв:

Допоможiть!

Сидоренко Ніколас, 18.04.2019 р.н., Харків

Фонд уже зібрав і передав 2750 грн

Діагноз - вроджена вада шлунково-кишкового тракту, атрезія стравоходу. Добрі люди! Прошу Вас про допомогу! У мене народилася дитина 18.04.2019, синочок Ніколaс, з вродженою вадою шлунково-кишкового тракту. 21.04.2019 йомубула зроблена операція: лапоротомія, гастростомія, езофогостомія в Обласній дитячій клінічній лікарні №1 м.Харкова.

Нам на шиї вивели слиновиділення та у животику вшили трубочку, через якуми зараз харчуємося. Тепер потрібна друга, більш дорога операція, пластина для пришивання стравоходу. Потрібно зібрати 150 тис.грн. Допоможіть, будь ласка, врятувати життя мого малюка!

З повагою, мама Інна Миколаївна.


Реквізити для допомоги:
Для надання допомоги та перевірки особистих даних Ви можете зв"язатися з найближчим представником фонду в розділі контакти http://www.fdl.net.ua/contacts.php

Телефони батькiв: